تکنالوژی
شنبه, 14 سرطان 1399

 

 

فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات و فناوری معلوماتی می‌گوید که عاید این وزارت در یک سال گذشته، بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته و تمامی شرکت‌های مخابراتی، شامل دستگاه ریل تایم یا درج ده فیصد مالیه شده اند.

مطالعه بیشتر...

وزارت مخابرات و فن‌آوری معلوماتی و وزارت حج و اوقاف تفاهم‌نامه‌ی الکترونیکی شدن «روند حج» را امضا کردند.

مطالعه بیشتر...

سرپرست وزارت مخابرات و فناوری معلوماتی می‌گوید که با عملی‌شدن سیستم جدید، روند پرداخت عصریه‌ی ورزشکاران، شفاف خواهد شد.

مطالعه بیشتر...

فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی می‌گوید که شرکت سلام پیشتر از وقت تعیین شده به این سیستم وصل شده و تمام شرکت‌ها نیز وصل خواهند شد.

مطالعه بیشتر...

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات می‌گوید که توسعه و دیجیتال‌سازی خدمات پستی در اولویت کاری وزارت مخابرات قرار دارد. به گفته او، نظام خدمات پستی در کشور توسعه یافته است و بر اساس نیازمندی‌های امروز خدمت رسانی صورت می‌گیرد.

مطالعه بیشتر...

شرکت اپل به تاریخ ۱۰ سپتامبر سال جاری مشخصات سه مدل گوشی‌های تازه عرضه شده اش را معرفی کرد که در این نبشته ما مشخصات آنرا به معرفی می گیریم.

مطالعه بیشتر...

دفتر رسانه های وزارت مخابرات در خبرنامه که امروز چهارشنبه پخش شده است، نگاشته است که چهار شبکه‌ی مخابراتی خصوصی در بلخ فعالیت های شان را از سر گرفتند.

مطالعه بیشتر...

محمدفهیم هاشمی، سرپرست تازه‌ی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در نخستین روز کارش تاکید می‌کند که در دوره‌ی مسوولیتش در راستای امنیت سایبری و حکومت‌داری الکترونیکی تمرکز خواهد کرد تا از فناوری در راستای کاهش فساد و بهبود اقتصاد شهروندان کشور استفاده شود.

مطالعه بیشتر...

به دنبال اعتراض‌ کاربران شبکه‌های اجتماعی در فیس‌بوک، وزارت مخابرات و فناوری معلوماتی تهدید می‌کند که اگر شرکت فیسبوک قانون‌های مورد نظر حکومت افغانستان را نپذیرد، شبکه‌ی فیس‌بوک را مسدود خواهد کرد. از سویی، سرپرست وزارت مخابرات و فناوری معلوماتی به اداره‌ی اترا هم یک ماه فرصت می‌دهد که اگر نتواند به شکایت‌های مردم رسیدگی کند، ریاست‌جمهوری این اداره را با وزارت مخابرات و فناوری معلوماتی ادغام خواهد کرد.

مطالعه بیشتر...

رسانه‌های ترکی نگاشته اند که تا یک ماه دیگر فرودگاه اتاترک متوقف و تمام پرواز های داخلی و خارجی از فرودگاه بزرگ تازه اعمار شده استانبول انجام می شوند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2019