ورزش
دوشنبه, 23 سرطان 1399

 

 

حسین بخش صفری، قهرمان جوجیتسوی آسیا از افغانستان، شب گذشته حریف روسی اش «پیتر برگ» را شکست داد.

مطالعه بیشتر...

مقام‌های کرکت بورد کشور از تعیین دوباره‌ی اصغر افغان به عنوان کاپیتان تیم ملی خبر داده اند.

مطالعه بیشتر...

اداره کریکت بورد افغانستان امروز قضیه لیگ برتر بیست آوره افغانستان را بخاطر بررسی اتهام‌های فساد، به لوی سارنوالی معرفی کرد و ضمن آن با کمپنی سنکسر سپورتس نیز قرارداد این لیگ را فسخ اعلام کرد.

مطالعه بیشتر...

اکادمی کرکت راشد خان کاپیتان تیم ملی کرکت کشور برای آموزش این بازی به جوانان به‌گونه‌ی علمی رسمن در پایتخت کشور گشایش یافت.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی فوتسال زیر بیست سال کشور پس از حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب مقام نایب قهرمانی، صبح امروز دوباره به کشور باز گشت. اعضای این تیم در فرودگاه هوایی کابل با استقبال گرم مردمی روبه‌رو شدند.

مطالعه بیشتر...

ملی پوشان افغانستان که در این پیکارها یکی از مدعیان عنوان قهرمانی هستند با چهار گول از سد اندونیزیا گذشتند و راهی فاینل این رقابت ها شدند.

مطالعه بیشتر...

رقابت‌های چهار روزه‌ی فرسـت کلاس جام احمد شاه ابدالی در ولایت‌های کابل، ننگرهار و کنر آغاز شد.

مطالعه بیشتر...

ملی‌پوشان افغانستان در چهارمین بازی از رقابت‌های تست (تست-مچ) امروز دوشنبه به مصاف ایرلند به میدان رفت که این بازی را با تفاوت هفت ویکت به سود خودش ثبت کرد.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی کرکت کشور در رقابت‌های بیست آور با ایرلند، با کسب سه پیروزی پیاپی، جام این رقابت‌ها را به دست آورد.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی کرکت افغانستان با دو پیروزی پی‌هم در برابر ایرلند، کسب جام سریز بیست‌آوره را قطعی کرد. در دومین بازی‌، نخست ببرهای آبی کشور بازی را در بخش توپ‌زنی (بیتنگ) آغاز کردند و در بیست نوبت (آور) تنها با از دست‌دادن سه بازی‌کن، ۲۷۹ دوش برای مهمان هدف تعیین کردند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2019