ورزش
دوشنبه, 26 قوس 1397

 

 

کیلی لیندزی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال بانوان کشور، تاکید می‌کند نه تنها فدراسیون فوتبال بل در بسیاری رشته‌های ورزشی از بازیکنان بانو سو استفاده جنسی می‌شود. دادستانی کل نیز از بررسی‌های همه جانبه در این مورد خبر داده است.

مطالعه بیشتر...

پرونده‌ی توپ طلای سال ۲۰۱۸سر انجام با پایان سلطه‌ی ده ساله‌ی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بسته شد و لوکا مودریچ کروات، با کسب توپ طلا، هوای تازه‌یی به معتبرترین جایزه‌ی فوتبال جهان بخشید.

مطالعه بیشتر...

ملی‌پوشان فوتسال با دو پیروزی و یک شکست، برای نخستین بار به رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا راه‌یافتتند.

مطالعه بیشتر...

برخی بازیکنان تیم ملی بانوان کشور می‌گویند؛ شماری از مربی‌های مرد و رییس فدراسیون فوتبال افغانستان بر بازیکنان تیم ملی بانوان تعرض جنسی کرده اند و آنان را مورد ازار و اذیت قرار داده اند. فدراسیون بین المللی فوتبال گفته است این موضوع را به گونه جدی پی گیری خواهد کرد اما فدراسیون فوتبال کشور این اتهامات را رد کرده است.

مطالعه بیشتر...

برای نخستین بار دو ورزشکار رشته باولینگ کشور در رقابت‌های جهانی توپ می‌زنند.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی فوتبال زنان افغانستان در اولین دور رقابت‌های زنان مرکز آسیا با دریافت ۲۰ گول از اوزبیکستان، شکست سنگینی را در کارنامه خود ثبت کرد.

مطالعه بیشتر...

وزارت داخله خبر داده است که احمد ولی هوتک قهرمان مبارزات آزاد افغانستان در یک حمله با چاقو در کابل زخمی شده است.

مطالعه بیشتر...

ملی‌پوشان کرکت کشور امروز در آخرین دیدار خود در مرحله‌ی چهاربهترین جام ۲۰۱۸ آسیا، در برابر هند به میدان رفتند.

مطالعه بیشتر...

در دومین رویایی تیم‌های ملی کریکت افغانستان و بنگلادیش در رقابت‌های جام آسیایی ۲۰۱۸، بنگله‌دیش برای افغانستان ۲۵۰ دوش هدف تعیین کرد.

مطالعه بیشتر...

ملی‌پوشان کرکت کشور در سومین بازی خود در رقابت‌های جام کرکت آسیا، امروز به مصاف پاکستان رفتند. بازی را افغانستان آغاز کرد و پس از پایان ۵۰ آور تنها با از دست دادن ۶ بازی‌کن برای پاکستانی ها ۲۵۸ دوش هدف تعیین کردند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2018