ورزش
یکشنبه, 27 اسد 1398

 

 

اکادمی کرکت راشد خان کاپیتان تیم ملی کرکت کشور برای آموزش این بازی به جوانان به‌گونه‌ی علمی رسمن در پایتخت کشور گشایش یافت.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی فوتسال زیر بیست سال کشور پس از حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب مقام نایب قهرمانی، صبح امروز دوباره به کشور باز گشت. اعضای این تیم در فرودگاه هوایی کابل با استقبال گرم مردمی روبه‌رو شدند.

مطالعه بیشتر...

ملی پوشان افغانستان که در این پیکارها یکی از مدعیان عنوان قهرمانی هستند با چهار گول از سد اندونیزیا گذشتند و راهی فاینل این رقابت ها شدند.

مطالعه بیشتر...

رقابت‌های چهار روزه‌ی فرسـت کلاس جام احمد شاه ابدالی در ولایت‌های کابل، ننگرهار و کنر آغاز شد.

مطالعه بیشتر...

ملی‌پوشان افغانستان در چهارمین بازی از رقابت‌های تست (تست-مچ) امروز دوشنبه به مصاف ایرلند به میدان رفت که این بازی را با تفاوت هفت ویکت به سود خودش ثبت کرد.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی کرکت کشور در رقابت‌های بیست آور با ایرلند، با کسب سه پیروزی پیاپی، جام این رقابت‌ها را به دست آورد.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی کرکت افغانستان با دو پیروزی پی‌هم در برابر ایرلند، کسب جام سریز بیست‌آوره را قطعی کرد. در دومین بازی‌، نخست ببرهای آبی کشور بازی را در بخش توپ‌زنی (بیتنگ) آغاز کردند و در بیست نوبت (آور) تنها با از دست‌دادن سه بازی‌کن، ۲۷۹ دوش برای مهمان هدف تعیین کردند.

مطالعه بیشتر...

ملی‌پوشان کرکت کشور عصر امروز از تیم ملی کرکت ایرلند در هند میزبانی می‌کند. دو تیم سه بازی بیست آوره ، پنج بازی یکروزه و یک بازی تست انجام می دهند.

مطالعه بیشتر...

دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپادل‌ری شب گذشته میان رقبای دیرینه سنتی برگزار شد.

مطالعه بیشتر...

ترکیب تیم ملی کرکت کشور در مقابل ایرلند و همچنان بازی‌کنان زیر نوزده سال برای رقابت‌های تدارکاتی در برابر هند و آفریقای جنوبی، امروز اعلان شد.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2018