ورزش
سه شنبه, 28 جوزا 1398

 

 

رقابت‌های چهار روزه‌ی فرسـت کلاس جام احمد شاه ابدالی در ولایت‌های کابل، ننگرهار و کنر آغاز شد.

مطالعه بیشتر...

ملی‌پوشان افغانستان در چهارمین بازی از رقابت‌های تست (تست-مچ) امروز دوشنبه به مصاف ایرلند به میدان رفت که این بازی را با تفاوت هفت ویکت به سود خودش ثبت کرد.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی کرکت کشور در رقابت‌های بیست آور با ایرلند، با کسب سه پیروزی پیاپی، جام این رقابت‌ها را به دست آورد.

مطالعه بیشتر...

تیم ملی کرکت افغانستان با دو پیروزی پی‌هم در برابر ایرلند، کسب جام سریز بیست‌آوره را قطعی کرد. در دومین بازی‌، نخست ببرهای آبی کشور بازی را در بخش توپ‌زنی (بیتنگ) آغاز کردند و در بیست نوبت (آور) تنها با از دست‌دادن سه بازی‌کن، ۲۷۹ دوش برای مهمان هدف تعیین کردند.

مطالعه بیشتر...

ملی‌پوشان کرکت کشور عصر امروز از تیم ملی کرکت ایرلند در هند میزبانی می‌کند. دو تیم سه بازی بیست آوره ، پنج بازی یکروزه و یک بازی تست انجام می دهند.

مطالعه بیشتر...

دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپادل‌ری شب گذشته میان رقبای دیرینه سنتی برگزار شد.

مطالعه بیشتر...

ترکیب تیم ملی کرکت کشور در مقابل ایرلند و همچنان بازی‌کنان زیر نوزده سال برای رقابت‌های تدارکاتی در برابر هند و آفریقای جنوبی، امروز اعلان شد.

مطالعه بیشتر...

مهمترین، حساس ترین و زیبا ترین دیدار فوتبال جهان الکلاسیکوی جام حذفی اسپانیا، ۱۲:۳۰ بامداد پنجشنبه به وقت کابل در اسپانیا میان ریال مادرید و بارسلونا برگزار خواهد شد.

مطالعه بیشتر...

قطر برای نخستین‌ بار قهرمان جام ملت‌های آسیا شد

مطالعه بیشتر...

دادستانی کل می‌گوید؛ بربنیاد یافته‌های ابتدایی بررسی‌ها درپرونده آزار و اذیت جنسی بانوان تیم ملی فوتبال افغانستان ، یوسف کارگر معاون فدارسیون ملی فوتبال رفع تعلیق شد. همزمان، دادستانی کل می‌گوید؛ بررسی‌ها درپیوند به این پرونده در افغانستان پایان یافته است و قرار است یک هییت از افغانستان به بیرون از کشور برود.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2018