صحت
جمعه, 31 حمل 1397

 

 

پس از سپری کردن یک روز طولانی کاری، مساج کردن کف پا لذت خاصی دارد و خستگی تمام روز را کاهش می‌دهد. مساج کردن کف پا تنها نوازش کردن بدن نیست، بلکه فایده‌های صحی زیادی نیز دارد که بسیاری‌ها از آنها بی‌خبرند.

مطالعه بیشتر...

حشمت (نام مستعار) کارمند یکی از شرکت‌های خصوصی در کابل است. او چندی پیش به دلیل اینکه معده‌اش پس از نوشیدن نوشابه‌ی انرژی‌زا سوراخ شد، کارش به شفاخانه‌ کشید و زیر تیغ داکتران جراح رفت.

مطالعه بیشتر...

وزارت صحت افغانستان گفته است که در سال مالی جاری صد میلیون دالر امریکایی کمک‌های جهانی به بخش صحت در کشور کاهش یافته است.

مطالعه بیشتر...

اینکه پرورش و تربیت کودک یک کار خیلی مهم و مشکل‌ است، در آن شکی نیست؛ اما روش‌های طلایی وجود دارد که پدر و مادر می‌تواند با استفاده از آن با کودکان نافرمان‌شان برخورد کنند.

مطالعه بیشتر...

در کنار غذای سالم و ورزش، خواب کامل و باکیفیت یکی از موردهایست که سلامت جسمانی و روحی انسان را تضمین می‌کند، اما امروزه تعداد زیادی از آدم‌ها به دلیل‌های متفاوت شب هنگام خواب ندارند یا اینکه به سختی خواب می‌کنند.

مطالعه بیشتر...

وزارت امور زنان بربنیاد یک سروی تازه گفته است که ۴۰درصد خانمها در افغانستان به کمخونی و ۹۷ درصد آنان به مشکل ویتامین دی دچار اند.

مطالعه بیشتر...

وزارت صحت عامه‌ی افغانستان گفته است که از سال ۱۳۶۸ تا اخیر سال ۱۳۹۶ به تعداد ۲۵۴۹ واقعه‌ی مثبت اچ.آی.وی گزارش شده است.

مطالعه بیشتر...

دویدن بهترین روش برای سلامتی و متناسب بودن بدن است که تقریبن همه می‌توانند آن را انجام بدهند. شما برای دویدن به یک ورزشگاه تجملی و وسیله‌های قیمتی نیاز ندارد؛ بلکه می‌توانید که کرمچ‌هایتان را بپوشید و شروع به دویدن کنید.

مطالعه بیشتر...

قرار است شهرداری کابل به کمک اداره توسعه‌یی بین المللی هفت پارک را در ناحیه‌های گوناگون شهر، بازسازی کند.

مطالعه بیشتر...

وزارت صحت عامه‌ی افغانستان نخستین دور کارزار بهاری واکسین پولیو را امروز، دوشنبه ۲۱ حوت، در سراسر کشور آغاز کرد.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2018