هنر
یکشنبه, 27 حوت 1396

 

 

اهدای بهترین جایزه های سینمایی نودمین دور اسکار، یکشنبه شب در لاس انجلس زیر سایه برابری اقلیت ها و مساوات جنسیتی برگزار شد.

مطالعه بیشتر...

دوره‌ی نودم جشنواره‌ی اسکار امروز، یکشنبه ۱۳ حوت، در تالار "دالبی" لس آنجلس امریکا برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر...

سریدیوی کپور از ستاره های شهره سینمای هند با عمر ۵۴ سال، در دبی در نتیجه حمله قلبی درگذشته است. تحقیقات پزشکی دوبی نشان داده است که مرگ سری دیوی ، هنرپیشه ی مشهور سینمای هند، بخاطر حمله قلبی هنگام حمام کردن در اتاقش بوده است. جسد سریدیوی روز دوشنبه به هند باز می گردد.

مطالعه بیشتر...

عربستان سعودی که محل ظهور دین اسلام و یک کشور محافظه کار اسلامی است، امسال بیش از پنج هزار کنسرت، جشنواره و نمایش برگزار می کند.

مطالعه بیشتر...

باستان شناسان باور دارند که آنان یکی از معماهای پیچیده‌ی تاریخ در پیوند به اینکه چگونه مصری‌ها ۱۷۰ هزار تن سنگ‌‌های آهکی را برای ساخت هرم‌های بزرگ فرعون‌ها منتقل کرده بودند را حل کرده‌اند.

مطالعه بیشتر...

حکومت اوزبیکستان پس از ۳۰ سال، ممنوعیت و پیگردهای شدید دولتی فعالیت‌های فارسی‌ زبانان این کشور را لغو کرد.

مطالعه بیشتر...

فلم ۱۲ دلاور یا Strong 12 ، که در مورد قوای خاص امریکا و ملیشه‌های عبدالرشید دوستم است، دو روز پیش، جمعه، در سینماهای امریکا به نمایش گذاشته شد. فرزند ارشد و رییس دفتر آقای دوستم برای شرکت در نخستین نمایش این فیلم به آمریکا سفر کرده‌اند.

مطالعه بیشتر...

هفتادوپنجمین دور مراسم جایزه گلدن گلوب بخاطر قدردانی از بهترین کارکردهای تلویزیون٬ سینما و فلم به روز دوشنبه در آغازین روزهای سال ۲۰۱۸ برگزار شد.

مطالعه بیشتر...

یونس، یکی از آوازخوانان آماتور افغانستان که در دهه‌ی پنجاه به آوازخوانی رو آورده بود، روز گذشته در بیمارستانی در آسترالیا درگذشت.

مطالعه بیشتر...

دادگاهی در امریکا شکایت یک طراح رقص را که ادعا کرده بود مایکل جکسون آواز خوان مشهور امریکایی در کودکی از او سوی استفاده‌ی جنسی کرده بود، را رد کرد.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017