افغانستان
سه شنبه, 30 عقرب 1396

 

 

یافته‌های مرکز پشتیبانی از زنان ژورنالیست افغانستان نشان ‌می‌دهد که زنان خبرنگار تنها در هشت ولایت حضور فعال دارند اما در دیگر ولایت‌ها کار رسانه‌یی کم‌رنگ دارند.

مطالعه بیشتر...

حکومت افغانستان انتظار دارد که مجلس نماینده‌گان برای نامزد وزیرانی که قرار است هفته‌ی آینده معرفی شوند، رای اعتماد بدهد.

مطالعه بیشتر...

فرمانده کل نیروهای ناتو در افغانستان از پاکستان خواسته است تا موشک‌پراکنی بیرون‌مرزی را توقف داده و نگرانی‌هایش در پیوند به نشانه‌های هراس‌افگنی در اینسوی دیورند را با مسوولان ناتو و افغان در میان بگذارد.

مطالعه بیشتر...

وزارت دفاع ملی افغانستان اعلام  کرده که هفته‌ی گذشته امریکا ۴۹۵ واسطه‌ی زره پوش جنگی در پهلوی دیگر تجهیزهای جنگی به ارتش ملی کشور داده است.

مطالعه بیشتر...

نیروهای امریکایی شب گذشته در عملیات خاص، هشت کارخانه‌ی عمده‌ی مواد مخدر در هلمند را که ۶۰ درصد منبع مالی طالبان را تامین می‌کرد از بین برده اند.

مطالعه بیشتر...

مسوولان محلی فراه گفته‌اند که جسد دو کودک و دو زن در منطقه‌ی شمالگاه شهر فراه پیدا شده است.

مطالعه بیشتر...

بر اساس سرنخ‌های به دست آمده از رمزهای تخنیکی وتس اپ، ظاهرن این شبکه‌ی اجتماعی در حال آماده کردن نخسه‌ی کاملن جدید برای "آی پد" است.

مطالعه بیشتر...

وزارت امور داخله‌ی افغانستان با پخش خبرنامه‌ای گفته است که در نامه‌ی فرماندهی امن و نظم عامه که به رسانه‌های اجتماعی درز کرده، "اشتباه‌ نوشتاری" صورت گرفته است.

مطالعه بیشتر...

به دنبال رد شدن فرمان رییس جمهور غنی در مورد درج واژه‌های ملت، قوم و دین در شناسنامه‌های برقی، مجلس سنا این فرمان را با اکثریت ارا تایید کرد.

مطالعه بیشتر...

عبدالله عبدالله رییس اجرایی حکومت افغانستان گفته است که با وجود حمایت برخی کشورها از طالبان، نیروهای امنیتی کشور گروه‌های هراس‌افگن را به شکست مواجه کرده‌اند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017